Globalios ekonomikos priešakyje matome, kad klientui reikalingi kompleksiniai ir racionalūs sprendimai bei profesionali konsultacija. Mūsų tikslas – būti patikimu partneriu rinkos dalyviams, siekiantiems aukščiausių rezultatų. Dirbame su didžiausiomis Lietuvos ir užsienio statybos ir logistikos kompanijomis, atsakingai vykdome įsipareigojimus, siekiant užtikrinti atliekamų paslaugų kokybę. 
Mūsų misija – išklausyti, įverti, patarti ir pateikti optimalius sprendimus konkrečiu atveju atsižvelgiant į rinkos situaciją bei kliento poreikius. 
 
Teikiame šias paslaugas: 

  • inertinių medžiagų tiekimas ir realizavimo sprendimai
  • statybinės karjerinės įrangos pardavimas bei nuoma
  • karjerų pirkimas, pardavimas
  • konsultacijos karjerų įsigijimo, pardavimo, gavybos, rekultivacijos ir kt. klausimais

Atstovavimas
UAB „Inertus“ yra oficialus McLanahan, Anaconda statybinės karjerinės technikos atstovas Baltijos šalyse, Suomijoje ir Baltarusijoje bei SBM partneris Lietuvoje. Klientams teikiame tik profesionalius pasiūlymus įrangos įsigijimui. Įsigyti techniką klientui yra atsakingas žingsnis, dėl to mes parduodame ne tik techniką, bet kompleksinius veiklos sprendimus, kurių dalis ir yra tikslingai ir racionaliai dirbanti įranga, kokybiškos produkcijos gamyba ir realizacijos galimybės. Sėkmingai parduoti galima tik kokybiškus ir reikalingus rinkai produktus. Kokybei užtikrinti yra būtina nuolatinė preciziška produkcijos patikra akredituotose laboratorijose bei gamybos sertifikavimas. Kadangi inertinių medžiagų rinka stipriai įtakojama statybų rinkos, o pastaroji yra labai dinamiška ir besikeičianti, dažnu atveju dėl inertinių medžiagų realizavimo reikalingi nestandartiniai sprendimai, tiek įvedant inovacijas produkcijos asortimente, tiek parenkant logistiką minimizuojant lokalumo faktorių.

Untitled-1sfsefdfgbgd